Biurko z nadstawką – idealny mebel dla każdego dziecka

Biurko to najważniejszy mebel w pokoju każdego nastolatka. To właśnie przy nim młodzież spędza najwięcej czasu odrabiając lekcje, grając i pracując przy komputerze. Biurko z nadstawką jest doskonałym meblem zarówno dla pilnych uczniów, jak i miłośników komputera. Konstrukcja biurka została dokładnie przemyślana przez projektantów i pozwala zadowolić każdego dziecka.

Dla młodzieży głównie liczy się forma oraz design mebli. Jednak nie tylko wygląd biurka jest ważny, zakupując mebel powinniśmy pamiętać o tym, aby był on przede wszystkim funkcjonalny. Bardzo istotne jest zachowanie prawidłowej postawy podczas siedzenia. Biurko powinno również posiadać szuflady, które pomogą przechować potrzebne pomoce naukowe oraz utrzymać porządek.

Nowoczesnym i funkcjonalnym meblem polecanym dla młodzieży jest biuro z nadstawką Basic. Zostało stworzone w celu pogodzenia potrzeb dzieci i rodziców. Biurko z nadstawką pozwala utrzymać właściwą postawę siedzenia i jest bardzo wygodne podczas użytkowania.

Charakterystyka biurka z nadstawką

Biurko z nadstawką Basic to jeden z najpopularniejszych mebli marki Minko. Produkty Minko powstają w polskiej i rodzinnej manufakturze. Odznaczają się precyzyjnym wykonaniem i ponadczasowym wzornictwem. Biurko z nadstawką Basic zostało docenione na licznych konkursach, otrzymało miedzy innymi nagrodę – Dobry Wzór 2017.

Biurka z nadstawką od Minko dostępne są w szerokiej palecie materiałów oraz kolorów. Wybierając model biurka można dowolnie dopasować rozmiar, kolor stelażu, blatu i drucików. Biurka z nadstawką powstają z naturalnego drewna, są niezwykle wytrzymałe i mogą posiadać przebarwienia wynikające z posiadania słoi drewna.

Kolor blatu

Blaty w biurku z nadstawką mogą mieć przeróżny kolor, który można wybrać z palety kolorów Basic lub odcieni z palety NCS.

Blat

Blat w biurku został wykonany z płyty laminowanej mającej grubość 18mm. Decydując się na blat w kolorze WHITE jego wykończenie jest półmatowe i gładkie, w przypadku pozostałych kolorów wykończenie jest półmatowe i grudkowate. Masa biurka jest dość duża, dlatego też dno mebla jest spięte dwoma pasami płyty.

Stelaż

Stelaż w biurku z nastawką może być wykonany z litego drewna bukowego lub dębowego i olejowanego. Dodatkowo można wybrać jego kolor – biały lub czarny.

Biurko z nadstawką od firmy Minko ma minimalistyczną formę i pasuje do każdego wystroju młodzieżowego pokoju. Obecnie biurko z nadstawką Basic jest dostępne wraz z dodatkami złota i srebra, dzięki którym wygląda nieziemsko i na pewno spodoba się każdej młodej damie.

Biurko z nadstawką dostępne jest w dwóch standardowych wymiarach:

  • szerokość 100, 4 cm lub 120, 4 cm
  • głębokość 50, 4 cm
  • wysokość roboczego blatu 75, 8 cm +10cm nadstawka
  • wysokość samego blatu 10, 8 cm+ 3 cm łączna pod blatem
  • wymiary nadstawki 15x wysokość 10cm

Biurko z nadstawką Basic idealnie sprawdza się w pokojach młodzieżowych i dodaje uroku całemu wystrojowi wnętrza. Pozwala stworzyć doskonałe miejsce do pracy, nauki i zabawy. Biurko z nadstawką to gwarancja utrzymania prawidłowej postawy i komfortu dla Twojego dziecka.

 

Post Author: admin

Dodaj komentarz